Menu

Większość zabiegów działa tylko na powierzchni skóry, natomiast Catio Lift działa także na mięśnie podskórne poprawiając ich elastyczność i zwiększając objętość.

Zabieg oczyszczający, detoksykujący i pielęgnacja dostosowana idealnie do typu cery. Urządzenie CatioVital Lift spełnia trzy ważne funkcje : termiczną (mini-sauna), jonizację, elektrostymulację.

FUNKCJA TERMICZNA – (efekt mini-sauny) skóra staje się idealnie dotleniona, odżywiona i zdetoksykowana. Poprzez oddziaływanie na receptory czucia daje efekt uspokajający i relaksujący. Do zabiegu mini-sauny używamy aromatycznych żeli oczyszczających dostosowanych do rodzaju skóry.

FUNKCJA PODWÓJNEJ JONIZACJI – unikalna metoda wtłaczania równocześnie składników o ładunku dodatnim i ujemnym, pozwalająca jeszcze głębiej penetrować substancjom aktywnym w głąb skóry. Dzięki użyciu prądu galwanicznego w połączeniu z dostosowanymi do potrzeb skóry serum-żelami, jonizacja spełnia następujące funkcję: nawilżenia, działa przeciwzmarszczkowo, reguluje pracę gruczołów łojowych, bądź działa wybielająco.

FUNKCJA ELEKTROSTYMULACJI – impulsy prądu okresowego przyczyniają się do mimowolnych skurczy mięśni podskórnych, dzięki czemu zostaje pobudzone krążenie krwi i limfy, wzrasta dotlenienie tkanek oraz eliminacja toksyn. Stymulacja mięśni pomaga także ujędrnić i zwiększyć objętość mięśni, co daje wyraźny efekt liftingujący. Jak pasywna siłownia dla mięśni twarzy, która przywraca skórze jędrność i elastyczność

WSKAZANIA DO ZABIEGU:

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU :

EFEKTY PO ZABIEGU :